Katalog produktów

Welcome Airport Services

Dla firmy handlingowej WELCOME Airport Services Sp. z o.o., w Porcie Lotniczym Kraków Balice

zbudowaliśmy system łączności cyfrowej Tetra oraz dostarczyliśmy ponad 100 terminali.

 

System Tetra został zbudowany w oparciu o  outdoorowy system Tetra Flex Firmy DAMM CELLULAR oraz dostarczone i wprowadzone do systemu terminale to Motorola MTP 3550.

image


image


System realizuje wszystkie wywołania głosowe dostępne w systemie Tetra, dodatkowo Dyżurny Welcome wyposażony został w komputer z dedykowaną  aplikacją dyspozytorską, umożliwiającą  monitoring pozycji terminali ruchomych w oparciu o GPS i zainstalowaną mapę.

Szczególny nacisk położony został na bezpieczeństwo pracowników – skonfigurowano wywołanie alarmowe oraz uaktywniona została funkcja MANDOWN z podsłuchem miejsca zdarzenia i pozycją terminala w niebezpieczeństwie.

Interfejs radiowy został  uzupełniony o szyfrację i autentykację zabezpieczając system przed niepowołanym dostępem i podsłuchem prowadzonej korespondencji.

Sprzężenie systemu Tetra Flex z dostarczoną i zainstalowaną  przez nas  telefoniczną centralą  GSM umożliwiło dwukierunkową łączność pomiędzy terminalami Tetra, a abonentami publicznej sieci telefonicznej.

Zewnętrzny Log Serwer zapewnia rejestrację całej prowadzonej w systemie korespondencji, dwa stanowiska klienckie Log Serwera umożliwiają odsłuch i archiwizację nagrań.

System zapewnił łączność na terenie Portu Lotniczego, w tym w Terminalu Pasażerskim oraz w sortowni zlokalizowanej na poziomie  – 6 m.

Rozszerzyliśmy jego zasięg o sieć GSM i dedykowane oprogramowanie DAMM PTT zainstalowane na dostarczonych smartphonach Android.

Prawidłowe działanie dostarczonego przez nas  systemu  łączności,  wpływa bezpośrednio na czas i jakość obsługi oraz bezpieczeństwo pasażerów i statków powietrznych.

×